Yeni kurulmuş bir iş yada yıllardır sektörünüzde hizmet veren bir firma olabilirsiniz, internet dünyasında pazarlamanın sınırı yok. Geleneksel pazarlamada olduğu gibi dijital pazarlamada da yatırım yaptığınız pazarlama aracının hedef kitlenize uygun bir şekilde seçilmesi çok önemlidir. Hedef kitleniz, sektörünüz, bütçeniz ve talepleriniz doğrultusunda en doğru dijital pazarlama kanalları kullanarak performansınızı arttırmak için buradayız.

Dijital Pazarlama hizmetimizle ilgili soru cevap bölümümüzde kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Neleri Kapsamaktadır?

Dijital pazarlamanın alanı çok geniştir.
SEO, SEM, içerik pazarlama, e-mail pazarlama, e-ticaret pazarlama, influencer pazarlama, mobil pazarlama, remarketing, retargeting gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Hangi Pazarlama Türlerini Kullanmam Gerekir?

Bunun cevabı bir kaç faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Firmanın geçmişi, hedef kitlesi, hedefler, bütçesi gibi faktörler analiz edilerek doğru pazarlama kanallarının seçilmesi için çalışma yapılır.

Hangi Sektörler Dijital Pazarlama Yapmalı?

Günümüzde artık her sektör internete ayak basmış durumda. Mantıken dijital dünyada hiç olmayacak bir sektörle ilgili Google’da arama yapın sonuçlar sizi şaşırtabilir.

Dijital Pazarlama Hizmet Fiyatınızı Nasıl Belirliyorsunuz?

Firmanızın kullanması gereken dijital pazarlama kanalları belirlendikten sonra oluşacak iş yüküne göre fiyat verilmektedir.

©[Since 2013] created by myminiworks.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?