Google Adwords uzmanına ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. 2013 yılından günümüze kadar olan tecrübemiz ile istediğiniz sonuca ulaşmak bir tık uzağınızda.

Sektörünüz ne olursa olsun, sizin işinize özel bir çözüm üretmekteyiz. Çağımızın şartlarına bakıldığında dijital dünyada yer almak artık zorunluluk oldu.

Reklam çalışması yapmak istediğiniz alanda tamamen özgürsünüz. Dilediğiniz konuma şehre, semte, ülkeye ve istediğiniz dillerde reklamınızı yayınlayabiliriz.

Freelance Google Ads uzmanımızdan alacağınız hizmetin detaylarını soru cevap olarak aşağıda paylaşıyoruz.

Google Ads Uzmanlığı Hizmetinizin Maliyeti Nedir?

Bu soruya net cevap verebilmek için işinizin detaylarını öğrenmemiz gerekmektedir. Sektörünüz, işletme biçiminiz, ürünleriniz ve sayıları, reklam yapılması istenen coğrafi bilgiler ve diller gibi birçok faktör maliyeti değiştirmektedir. Emin olun size uygun doğru bir tespit yapacağız. Teklif formunu doldurmanız bizim için yeterlidir.

Google Reklamı Verebilmem için Ne Kadar Bütçe Gerekir?

Google reklamlarında bütçeyi belirleyen sizsiniz, tarafımızdan kesinlikle bütçe talebi veya baskısı olmayacaktır. Yalnızca fırsat gördüğümüz durumlarda bütçe arttırılmasını teklif eder, fazla harcama tespit ettiğimiz durumlarda bütçe düşürülmesini teklif ederiz.

Sıfırdan Çalışmaya Başladığımızda Ne Kadar Sürede Reklamımız Yayına Başlamış Olur?

Genellikle maksimum yayına girme süremiz 1 haftadır.

Reklam için Gerekli İçeriği Kim Temin Ediyor?

Çalışmamızın gidişatına göre değişmektedir. Tüm reklam içeriklerinin bizim tarafımızdan oluşturulması istenildiğinde biz yapmaktayız, firma kendisi vermek istiyorsa firmadan gelen içerikler doğrultusunda hazırlamaktayız.

Google’da Hangi Tür Reklamlar Verebilirim?

Google’ın sunduğu bütün reklam olanaklarını size sağlayabiliriz. Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Yeniden Pazarlama vb tüm reklam türlerinde hizmet alabilirsiniz.

Hizmetinizde Ne Tür Sınırlar Vardır?

Hizmetimizde herhangi bir sınır yoktur. Tüm çalışma şekli baştan konuşulduğu için çalışma süresince, dilediğiniz tarzda ve sayıda reklam üretebilirsiniz. Hizmet maliyetini etkiliyen unsurlar ise mevcutlar korunarak, yeni bir ülkeye reklam çıkılması, yeni bir dilde reklam çıkılması, yeni bir domain ile reklam çıkılması.

©[Since 2013] created by myminiworks.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?