WordPress Uzmanı olarak freelance hizmet almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Araştırma yaptığınız kadar bir sürede sitenizi teslim ediyoruz.

2013 yılından beri WordPress website yapım konusunda tecrübeli freelance çalışma arkadaşımızla birlikte birbirinden güzel çalışmalara imza attık. Çalışmalarımızı incelediğinizde göreceğiniz websiteler aylarca süren çalışmalar sonucu değil yalnızca 1-2 haftada sonuca ulaşmıştır.

WordPress ile websitenizi yaptırırken tamamen özgürsünüz, ücretli bir çok tasarım seçeneği olduğu gibi, bize de istediğiniz tarzda bir tasarım yaptırabilirsiniz.

Kafanıza takılabilecek bazı sorular için soru cevap bölümümüz aşağıdadır.

Neden WordPress Alt Yapısı Kullanıyorsunuz?

En önemli sebebi sitenizin güncel kalması, bunun yanında sebeplerini çeşitlendirmemiz gerekirse;
Sitenize daha hızlı kavuşuyorsunuz, klasik tarzda kodlanan websiteleri çok fazla zaman ve maliyet istemekte. Bu şekilde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş oluyorsunuz.
Tek bir yazılımcıya bağlı kalmıyorsunuz, herhangi bir WordPress uzmanı ile yolunuza devam edebiliyorsunuz.

WordPress Website Yapımı Maliyetleri Nelerdir?

Ucu açık bir konu olduğu için net cevap vermek zor. Tek sayfalık projeler ile devasa internet sitelerinin fiyatlarının ortalamasını almakta pek doğru olmaz. Taleplerinizi dinledikten sonra size daha doğru bir maliyet çıkarabiliriz.

Hizmetinizin Sınırları Nedir?

Hizmetimizde katı sınırlarımız yoktur, proje başlamadan konuşulan detayların dışına çıkılması gerekirse, bizi ağır bir külfette bırakmadığı sürece size yansıyan bir maliyeti olmayacaktır. Ancak tarafımıza iş yükü oluşturacak bir durum olursa tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Hemen Websitemin Yapımına Başlayabilir misiniz Nelere İhtiyacım Var?

Bize ulaştığınız an websitenizin yapımına başlayabiliriz bunun için hiçbir engel yok. İhtiyaç olan tüm teknik gereksinimler tarafımızdan karşılanmaktadır. Logonuzu, adresinizi ve istediğiniz alan adını söylemeniz bile yeterli. Hosting ve alan adı gibi ihtiyaçlarla ayrıca siz uğraşmak zorunda kalmazsanız.

Ödeme Ne Zaman Yapılıyor?

Website yapım hizmetimizin ödemesi site tamamlandıktan sonra talep edilmektedir. Kesinlikle bir ön ödeme talep edilmemektedir. Hosting veya alan adı ihtiyacı var ise yalnızca bu hizmetlerin karşılığı ön ödemeli olarak alınmaktadır.

Site Tamamlandıktan Sonra Bir İhtiyacımız Olursa Ne Yapmalıyız?

Websitenizi sürekli güncel tutmak istiyor ve sürekli değişikliğe ihtiyaç duyuyorsanız bakım anlaşması yapmaktayız. İş yükünüze göre belirlenen tutarda anlaşma yapabiliriz ve tüm taleplerinize bu şekilde karşılık verebiliriz.
Çok fazla işimiz olmayacak ileride gerekirse diye soruyorsanız, bu konuda yazılım firmaları gibi katı kurallarımız yoktur. Fakat iş yoğunluğu ve geniş bir portföye sahip olduğumuz için tüm taleplere ücretsiz karşılık vermemiz mümkün olmuyor. Yılda 1-2 kere gelen ufak talepler için sizleri mağdur etmeyeceğimiz gibi, işin yüküne göre makul bir fiyatlandırma ile de talebinize karşılık verebiliriz.

©[Since 2013] created by myminiworks.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?